Přeskočit navigaci

Projekty

2008 - ČESKÉ VÁNOCE S JEŽÍŠKEM

Agency Je5 pro všechny děti, ale i pro jejich rodiny a přátele, připravila soutěžní hru České Vánoce s Ježíškem. 

Heslo hry bylo: Vyptávejte se, zkoumejte a tvořte!

  Hra byla plná kreativity, ale i badatelského úsilí. Jejím smyslem bylo vlastní úsilí dětí, zaměřit se na objevování vánočních tradic, zvyků, ale i událostí v jejich regionech, v místech jejich bydliště, v jejich okolí. Hra vyžadovala od dětí aktivitu, schopnost něco zajímavého objevit a také to zaznamenat.

 

2007 - ČESKO VYPRÁVÍ A ZPÍVÁ O JEŽÍŠKOVI

 

Tato hra navázala na předchozí hru Česko kreslí Ježíška a měla za cíl popularizovat postavičku Ježíška v té podobě, kterou si děti zvolily. V celonárodní rodinné hře Česko vypráví a zpívá o Ježíškovi měly tak děti s pomocí svých rodin napsat pohádku nebo básničku, popisující vánoční atmosféru, vánoční zvyky a tradice. Děti také měly za úkol namalovat Ježíškovo oblíbené zvířátko. Zároveň byla vyhlášena dětská pěvecká soutěž prostřednictvím HIT rádií, její finále se uskutečnilo v Kongresovém centru v Praze. Vybraní vítězové této pěvecké soutěže nazpívají písničky, vzniklé na základě básniček dětí ze soutěže. Vše spolu s vybranými zaslanými pohádkami bude nahráno na CD.

 

 

2006 - ČESKO KRESLÍ JEŽÍŠKA

Byl to projekt celonárodní soutěžní hry hledání a určení podoby Ježíška jako symbolu Vánoc, lidských vztahů a touhy obdarovat či udělat radost bližnímu. Toto hledání podoby Ježíška proběhlo cestou celonárodní rodinné hry, vycházející z touhy lidí podílet se na tvorbě tradic a symbolů.

Novinky

24. 06. 2015 | Navýšení poplatku za Ježíškův zápisníček na 30,- Kč

Vážení návštěvníci Ježíškovy cesty, dovolujeme si Vám oznámit, že s...

12. 08. 2013 | Zpoplatnění Ježíškova zápisníčku částkou 20 Kč

Protože v prosinci roku 2012 skončila finanční podpora Ježíškovy cesty z...

 

Vymaluj si Ježíška
a jeho pomocníčky

Vymaluj si Ježíška a jeho pomocníčky

Menu

Fotogalerie

Doporučujeme


Created by: VADES